znajdzsiewlesie.pl

Jeżeli uważasz, że nadszedł czas, żeby zrobić kolejny krok i po zaliczeniu kilku tras w znajdzsiewlesie.pl wystartować w prawdziwych zawodach w biegu na orientację, to mamy dla Ciebie dobrą informację. Takie zawody nazywają Sudety Cup i będą zorganizowane w dniach 29.7-01.08.2021 r. w Górach Bystrzyckich.

Na starcie może stanąć dosłownie każdy, poza kategoriami sportowymi, gdzie musisz mieć wykupioną licencję Polskiego Związku, możesz wystartować w kategoriach popularyzacyjnych, które charakteryzuja się tym, że:
- nie potrzebujesz licencji Polskiego Związku, przyjeżdżasz i startujesz,
- start odbywa się w formacie "wolnego startu", przychodzisz na start w godzinach jego funkcjonowania i biegniesz, nie jesteś uwiązany minutami startowymi,
- trudność trasy dostosowana jest do początkujących, więc bez problemu sobie poradzisz, nawet jeżeli dopiero pierwszy raz idziesz z mapą do lasu,
- w kategoriach popularyzacyjnych będzie prowadzona klasyfikacja generalna zawodów, więc jeżeli ważna jest dla Ciebie rywalizacja, to będziesz mógł się ścigać na wymagających fizycznie trasach i walczyć o jak najlepsze miejsca.

Dlatego zapraszamy Was już dzisiaj.
Wszystkie niezbędne informacje do znalezienia na stronie: sudetycup.pl
Zachęcamy również do śledzenia fanpage-a na facebook-u: SudetyCup2021